Anasayfa Site Haritası

Neden E-step

Estep, kendi yazılım ürünleri ve butik yazılım çözümleriyle akademik, kurumsal ve ticari hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlayan araçlar sunar.

 

Ürünlerin ve uygulamaların kurum ve kuruluşların sistemine entegrasyonu konusundaki danışmanlık ve destek hizmetleri,

 

Kurumsal ihtiyaç analizleri ile en etkin ve verimli uygulamayı gerçekleştirme,
Teknolojik altyapı desteği ve proje mimarisi hazırlama,
 
 
Eğitim, araştırma, sınav ve diğer konulardaki yazılım ürünleri için içerik oluşturma veya mevcut içeriğin sisteme entegrasyonu desteği,
 
Tüm uygulamaların hızla gerçekleştirilmesi ve gereken tüm konularda güncelleme hizmeti,
 
Kurumsal ihtiyaçlara ve kurumsal imaja göre hazırlanan görsel tasarımlar ile özelleştirilmiş çözümler ile kurum ve kuruluşların sisteme adaptasyonunun hızla sağlanmasını, ürünlerin en etkin haliyle uygulanmasını ve kurumların her türlü süreci kendilerinin yönetmesini sağlar.
 
Kurumsal İhtiyaçlara ve Yapılara Özel Butik Çözümler Estep kurum ve kuruluşların eğitim, öğrenme, tanıtım, iletişim, araştırma ve sürekli gelişme sürecinde ihtiyaç duydukları teknolojik ürün ve hizmetleri, web tabanlı uygulamaları kurumsal yapılarına uygun, talep ve analizlere göre şekillendirip, geliştirerek hayata geçirmektedir. Bu sayede, farklı alanlarda birden çok ürün veya uygulamaya ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşlar için özel yazılım ürün ve hizmetlerinin bir arada sunulması, ürünlerin içeriğinin, tasarımının, kurulumunun kuruma özel tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde planlanıp tasarlanarak uygulaması sağlanmaktadır. 
 
Kurum ve kuruluşların teknolojik donanımlarının yeterliliğinin düzeyine bağlı olarak altyapı desteği sağlanmakta veya geliştirilmektedir. Estep, özelleştirilmiş yazılım çözümlerinde, kurum ve firma ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak yapıyı ortaya çıkarırken, gelecekte değişen koşullara ve ihtiyaçlara da uyum sağlayacak ve cevap verecek şekilde altyapı desteği ve güçlendirmesi sağlayarak, proje mimarisi hazırlamaktadır.
© 2010-2016 Estep Bilişim Site Haritası İletişim