Anasayfa Site Haritası

Kurumsal Profil

Estep, on yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiği yazılım sektöründe, deneyimleri ve uzun süreli ar-ge çalışmalarıyla geliştirdiği yazılım ürünlerini, kurum ve kuruluşlara özel, ihtiyaçlara göre tasarlanmış uygulamalarla sunarak kaliteli ve nitelikli hizmet sağlamaktadır. 

Estep uzman kadrosuyla, kurum ve kuruluşların eğitim ve gelişim ihtiyaçlarına yönelik etkin, verimli, hızlı, teknolojik değer ve fark yaratan çözümler üretmenin yanında, mevcut ürünlerini sürekli geliştirerek kullanıcılarına sunmaktadır. 

Estep’in uzman kadrosu tarafından, uzun süreli ar-ge ve test çalışmaları sonucunda geliştirilen e-öğrenme, e-okul, e-platform, e-sınav, e-kütüphane, e-anket, e-staj, e-doküman, e-ticaret, e-gezinti, e-haber ve e-güvenlik ürünleri, kurum ve kuruluşların pek çok alandaki ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. 


Bu ürünlerin yanında Estep ekibi, web (elektronik) tabanlı kurumsal ihtiyaçlara yönelik özel proje geliştirme, modelleme, kodlama ve adaptasyon çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Estep tüm altyapısını, yazılımını kendi geliştirdiği ürün ve uygulamaları  için içerik oluşturma, içerik güncelleme, eğitim ve proje geliştirme gibi alanlara yönelik kendi uzmanlarının ve anlaşmalı çözüm ortaklarının desteğini sağlayarak kaliteli ve nitelikli projelere imza atmaktadır.  Kurum ve kuruluşların talepleri doğrultusunda eğitim, araştırma ve gelişim ürünlerine yönelik eğitim ve soru içerikleri hazırlama, sınıf içi uygulamalara yönelik eğitmen temini, araştırma projesi uygulamaları, anket formu üretme gibi temel ihtiyaçları karşılayacak deneyim ve kadroya sahiptir.  

Geliştirdiği ürünlerin kurum ve kuruluşlarda verimli, etkin kullanılmasına yönelik eğitim ve adaptasyon çalışmaları, uygulamalı ve teorik danışmanlık hizmetleri sunarak beklentilerin karşılanmasını ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye taşımaktadır. 

Estep, sektöründe değer ve fark yaratan ürün ve uygulamaları ile büyüyen, genç, yenilikçi, çözüm odaklı, dinamik adımlar atarak yoluna devam eden prensipli bir kuruluştur.

 

© 2010-2016 Estep Bilişim Site Haritası İletişim