Anasayfa Bizden Haberler KURUMSAL PORTAL

KURUMSAL PORTAL

Özellikle Kurumsal müşterilerimizin büyük katkılarıyla sürekli güncellenen Kurumsal Portal yönetim uygulamamız ek eklentilerle sürekli yenilenmektedir. Yeni eklentilerinden SEO (Arama Motoru Optimizasyon) alt yapısı sürekli güncellenmektedir.

SEO eklentisine örnek olarak sisteme herhangi bir içerik oluşturduğumuzda artık oluşturulan içerik içerisinden anahtar kelimeleri bulup tek tek elimizle girme yerine sistem kendisi otomatik oluşturmaktadır. Bu durum sistemi kullanan editöre hem zamanı iyi kullanma hemde  editörün gözünden kaçan anahtar kelimeleri ekleme şansı vermektedir. 

Kurumsal Portal yapısına e-ticaret entegrasyonu sağlanmıştır. Bu sayede artık ürünlerini (Kitap, e-icerik, e-yayın v.b) satmak isteyen müşterilerimiz farklı bir alanda e-ticaret uygulaması kullanmak yerine Kurumsal Portal içerisinde bunu sağlamaktayız. İçerisinde Satış, Kargo, Teslim, İndirim, Sepet gibi bir çok alanı desteklemektedir.

Kurumsal Portal ile ilgili ARGE çalışmalarımız devam etmektedir. Öneri ve talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

© 2010-2016 Estep Bilişim Site Haritası İletişim